O Youtube Pazarlama geldiğinde Kayıp

. Youtube pazarlama biraz kendini açıklayıcı ne kadar yararlı olduğunu, her gün yaşamda Youtube yaygınlığı ile neyi. insanlar düzenli olarak boş zamanlarında görüntülemek şeyin yararlanarak, aksi takdirde ulaşmak zor olacak bir pazara dokunabilirsiniz. Youtube pazarlamanın en iyi şekilde bu ipuçlarını okuyun.

youtube marketing

Eğer sorun kazanıyor takipçileri yaşıyorsanız, onların "gibi" karşılığında bir piyango sunabilir. Sadece şirketinizin sayfasında bir sekmede piyango yerleştirmek ve sayfanızı ister sadece edenler yarışma için uygun olacağını belirterek, onların e-posta adresi ile doldurun var.

Youtube reklamları kullanmayı düşünün. o hizmet ve ürünleri tanıtan geldiğinde normal gönderme ancak bu kadar ekler. Belirli kanala daha fazla ulaşmak için, Youtube bazı reklamlar almalı. Onlar çok pahalı değildir ve fark bir dünya yapabilirsiniz.

Sadece bir sayfa yerine bir Youtube grubu oluşturmayı düşünün. Bir grup oluşturmak için takipçilerinizi teşvik edebilir bir grup kullanarak; Bu şekilde, bunları birbiriyle etkileşim sağlanır. Eğer aboneler güncellemeleri vermek ve onları, hem de birbirleriyle karıştırmak için izin böylece daima bir grup ve düzenli bir sayfaya sahip deneyin.

Sayfanızın bir hayalet kasaba haline izin vermez emin olun. Eğer sonrası hiçbir şey yoksa, sayfanıza gidin ve kullanıcıların yorumların gelmesini cevap. Bu insanlara aslında birey olarak o umurumda fikir verecektir ve sadakat sizin için önemlidir.

Youtube tutunun yarışmalar. yarışmalar Holding ve eğlenceli ödüller uzağa insanlar Youtube sayfayı beğenmek mi almak için harika bir yoldur. İnsanlar özgür ödüller seviyorum ve size Daha fazla takipçi kazanmak yardımcı olabilir. Yarışma bitirmek ve sadece sayfa gibi insanlar girmek sağlayacak bir tarihi belirleyin.

Bunu her Youtube güncellemesinde Kullanım fotoğraflar. İnsanlar Youtube fotoğraflara bakmayı seviyorum. daha görsel bir post, aslında biraz viral olma vardır daha iyi bir şans. Yani herhangi bir fırsat görsel pas almak için izin vermeyin, senin hızla bir yazı dışarı almaya çalışırken bile. görsel büyük yapmak için zaman ayırın.

Youtube özel sekmelerin kullanımı yoluyla alt sayfalar oluşturmanıza olanak sağlar herhangi özelliklerinden yararlanın. yayınlar ve yorumlar da resmi site gösterilen ana duvarına ek olarak, iş için herhangi bir belirli konular için ayrılmış sayfalara olun. Belki ürün ve hizmetlerin listesini içeren bir iletişim bilgileri ile sayfa ve başka var.

Böyle yazının en iyi türde veya içeriğin en iyi türü veya yayınlamak için en iyi zaman olarak, bir şeyin "en iyi" sitesindeki zaman, zaten artık iyi olacak. Niye ya? Rakibiniz da o yazıyı okumuş ve onu takip edecek çünkü. Hedef kitlenizi Araştırma ve kendi kişisel "iyilerini" anlamaya.

Bu makale gerçekten bile herşeyi yardımcı olabilir, Youtube kendi yöntemleri ile geleneksel pazarlama yöntemleri kravat yardımcı olur dikkate. onlar bu ipuçlarını kullanın Tabii ki, eğer bu sadece gerçekleşecektir. potansiyel müşterilerin milyonlarca şirket görünür almak için bu tavsiyelere uyun. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *